Movies
Ratings
853
Green BookRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5