Series
Ratings
190
The Lies WithinRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Mr. TrotRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Tower of BabelRated ★ 3.5