Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 1.5
HouseRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
ContinuumRated ★ 3.5- ContinuumRated ★ 4.0
ContinuumRated ★ 4.0