Titles you rated
Bone TomahawkRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0