Movies
Ratings
498
The Idea of YouRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Dangerous BeautyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The UnforgivableRated ★ 4.5