Movies
Ratings
285
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 5.0- NightmareRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 5.0
RinguRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 4.0
AloneRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0