Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5