Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0