Titles you rated
Truth or DareRated ★ 3.5
NerveRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5