Series
Ratings
162
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Somali and the Forest SpiritRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.5
Yosuga no SoraRated ★ 3.0- Heaven's Lost Property: ForteRated ★ 3.0
- Heaven's Lost PropertyRated ★ 3.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Log HorizonRated ★ 4.5
Tenchi Muyo! War on GeminarRated ★ 3.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5- 今日からマ王! 第一章Rated ★ 3.0
- I can't understand what my husband is sayingRated ★ 4.0
- Aria the Scarlet AmmoRated ★ 2.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.5