Movies
Ratings
265
MissingRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5