Titles you rated
MoanaRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 3.5