Movies
Ratings
1524
#AliveRated ★ 2.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 3.5
The Good SonRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 3.5
JarheadRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.5
A Thousand WordsRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.5
Small Time CrooksRated ★ 3.0
Dave Made a MazeRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
The 15:17 to ParisRated ★ 2.5
TorpedoRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 1.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The InformerRated ★ 2.5