Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Lady of the DynastyRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0