Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 1.5- 뽀나나의 19 그 심리툰Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
It's All About the LooksRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0