Titles you rated
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 MementoRated ★ 5.0 MementoRated ★ 5.0
 FuryRated ★ 5.0 FuryRated ★ 5.0
 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
 Les MisérablesRated ★ 3.0 Les MisérablesRated ★ 3.0
 3 IdiotsRated ★ 3.0 3 IdiotsRated ★ 3.0
 ShrekRated ★ 3.0 ShrekRated ★ 3.0
 Dark CityRated ★ 4.0 Dark CityRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 Rain ManRated ★ 5.0 Rain ManRated ★ 5.0
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0
 Pulp FictionRated ★ 5.0 Pulp FictionRated ★ 5.0
 The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0 The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
 Small Town RivalsRated ★ 3.0 Small Town RivalsRated ★ 3.0
 DreddRated ★ 4.0 DreddRated ★ 4.0
 Safe HouseRated ★ 3.0 Safe HouseRated ★ 3.0
 The ThingRated ★ 2.0 The ThingRated ★ 2.0
 LockoutRated ★ 3.0 LockoutRated ★ 3.0
 The HangoverRated ★ 5.0 The HangoverRated ★ 5.0
 Mokpo the HarborRated ★ 3.0 Mokpo the HarborRated ★ 3.0