Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Child's Play 3Rated ★ 2.5
Project A Part IIRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 1.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 2.5