Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0