Series
Ratings
30
Black MirrorRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5