Movies
Ratings
617
No Country for Old MenRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Sorry, BabyRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
FriendshipRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.5
Dora and the Lost City of GoldRated ★ 3.0