Series
Ratings
146
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
Fellow TravelersRated ★ 3.5
Jerrod Carmichael Reality ShowRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
VenenoRated ★ 4.0- The Comeback Season 2Rated ★ 4.5
- The Comeback Season 1Rated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.0
The CurseRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0