Movies
Ratings
990
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 5.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The FabelmansRated ★ 4.5