Titles you rated
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 1.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5