Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0