Titles you rated
The CellRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Scream 6Rated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Code 8Rated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
ChupaRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Black AdamRated ★ 1.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 1.5
65Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5