Series
Ratings
97
Gossip Girl Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Sweet MagnoliasRated ★ 4.0
Sweet MagnoliasRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 1.5