Movies
Ratings
39
TitanicRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Day TripRated ★ 1.0
Under the Same MoonRated ★ 2.0
SecretRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0