Titles you rated
HorimiyaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
DestinyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0- EXO's Travel the World on a Ladder Season 4Rated ★ 3.5
NCT Life in GapyeongRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Where Is My HomeRated ★ 4.0