Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0