Movies
Ratings
15
Jerry MaguireRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0