Titles you rated
Swing KidsRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
Flavors of YouthRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
The TableRated ★ 2.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0