Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Monuments MenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5