Movies
Ratings
274
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
StarbuckRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0