Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Heart of StoneRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5