Titles you rated
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
StartupRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
MessiahRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0