Movies
Ratings
732
MasterRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
The TableRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5