Movies
Ratings
400
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5