Series
Ratings
19
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5