Movies
Ratings
59
ChallengersRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 0.5