Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5- The NoviceRated ★ 5.0
- Already Know ButRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Young Mother's HomeRated ★ 4.5
Eagles of the RepublicRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
EnzoRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
3670Rated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Sound of MetalRated ★ 4.5