Titles you rated
Shrek 2Rated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Spring BreakersRated ★ 1.0
GlassRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0