Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 2.5