Series
Ratings
241
Inspector KooRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 3.5
The ActRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0