Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Hunting GroundsRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 0.5
No.3Rated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0