Titles you rated
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Death NoteRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0