Movies
Ratings
154
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
42Rated ★ 3.0
RushRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The RocketeerRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
ZeitgeistRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Courage Under FireRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0