Movies
Ratings
69
MonsterRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 2.5
In Another CountryRated ★ 5.0