Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0