Movies
Ratings
603
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
LionRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0