Series
Ratings
58
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
Traveler Season 2Rated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 5.0